Msze św. i nabożeństwa

* Czujesz się samotny, opuszczony przez bliskich i przyjaciół, niedoceniony?

* Jesteś chory, cierpiący na dolegliwości, które w oczach najbliższych są bez znaczenia?

* Umarł Ci ktoś bliski i wydaje się, że świat Ci się zawalił, a Bóg Cię opuścił?

* Nie wiedzie Ci się najlepiej i ledwo wiążesz koniec z końcem?

* Nie układa Ci się najlepiej w domu, w szkole, czy w pracy?

* Masz „doły” i depresje, bo nie nadążasz za zwariowanym tempem życia?

Są różne możliwości wyjścia z nagromadzonych trudności… Psychiatra, psychoterapeuta, alkohol, narkotyki, złe towarzystwo?

Ale jest jeszcze inna możliwość: uchwycić się kurczowo ręki Pana Boga i nie puszczać Jej! Bo tylko On jest niezawodnym przyjacielem, gotowym za Ciebie oddać życie! Dlaczego więc uciekasz przed Nim?

Tymczasem On czeka na codziennej Eucharystii. We wtorek rano o 9.00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00. To tylko pół godziny. Tak niewiele – a w zamian tak wiele…

Tak ogromny cud stania w blasku Bożej chwały jest tak blisko Ciebie!

Dlaczego zwlekasz? Co jeszcze musi się stać w Twoim życiu, byś zrozumiał, że Bóg oczekuje od Ciebie czegoś więcej, niż udziału we Mszy świętej niedzielnej i świątecznej.

Czekam codziennie w naszej świątyni: o godz. 9.00 (wtorek) i 18.00 (pozostałe dni).

ks. Wojciech