ogłoszenia parafialne 11.10.2020

1. Dzisiaj niedziela gospodarcza, serdecznie dziękuję za ofiary składane na wymianę ogrzewania w naszym kościele. Dziękuję też za ofiary składane na ten cel na konto parafialne. Pod chórem wyłożone są i ministranci rozdają kartki z numerem konta parafii, na które można składać ofiary.

2. Zapraszam też po mszy świętej na kawę i herbatę z proboszczem, jest też ciasto, zapraszam do częstowania się.

3. Wolne intencje są od środy 14.10. Ofiarowanie intencji i przyjęcie komunii świętej jest najlepszym darem dla osób które kochamy.

4. Przypominam także, że każdego dnia pół godziny przed mszą świętą jest okazja do spowiedzi świętej.

5. Różaniec każdego dnia po mszy świętej. Zapraszam osoby, które chciałyby włączyć się w odmawianie tej modlitwy. Szczególnie do Róż Żywego Różańca.

6. Zapraszam grupę seniorów na spotkanie na probostwo we wtorek 13.10, po mszy świętej.

7. Krąg biblijny spotyka się w środę o godzinie 19.00. tematem tego spotkania będzie upadek człowieka.

8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po mszy świętej, proszę przynosić intencje modlitewne, podziękowania. Jako rodzina, wspólnota parafialna, chcemy modlić się za siebie nawzajem.

9. Próby przed bierzmowaniem w sobotę o godzinie 17.00 – ze względu na mszę wcześniej, poniedziałek o godzinie 19.00

10. Zbiórka dla Służby Liturgicznej naszej parafii w sobotę o godzinie 10.30 w zakrystii. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami proszę o pozostanie na chwilę po mszy świętej o godzinie 11.00.

11. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne z racji światowej niedzieli misyjnej.

12. Polecam prasę katolicką: Gość niedzielny z bardzo ciekawym filmem Ziemia Maryi.

13. Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Pamiętajmy o modlitwie różańcowej w naszych rodzinach