ogłoszenia parafialne 18.10.2020

1. Serdecznie dziękuję za ofiary na modernizację ogrzewania w kościele, zebraliśmy 1716,60 i 2 euro oraz wpłaty na konto parafii 900 zł. Bóg zapłać. Pod chórem wyłożone są kartki z numerem konta, gdyby ktoś chciał tą drogą wspierać naszą parafię, serdecznie dziękuję.

2. Jak wiemy nasz powiat jest w czerwonej strefie ze względu na pandemię. Jako że wielu parafian chce uczestniczyć we mszy świętej wprowadziłem dodatkową mszę świętą o godzinie 16.00. Także msza o godzinie 11 będzie transmitowana w internecie, szczegóły na stronie parafii i na stronie FB. Tam będzie dostępny link do transmisji, pojawi się on zawsze tuż przed mszą świętą.

3. W środę ks. Dziekan za zgodą ks. Arcybiskupa udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Ze względu na obostrzenia uroczystość dostępna tylko dla młodzieży.

4. Spowiedź święta przed bierzmowaniem we wtorek o godzinie 19.00.

5. Dziś zbiórka do puszek z racji światowej niedzieli misyjnej,

6. Najbliższa wolna intencja jest w piątek, 30.10. Ofiarowanie intencji i przyjęcie komunii świętej jest najlepszym darem dla osób które kochamy.

7. Przypominam także, że każdego dnia pół godziny przed mszą świętą jest okazja do spowiedzi świętej. Proszę po spowiedzi użyć płynu odkażającego dezynfekując folię na kratkach konfesjonału.

8. Różaniec każdego dnia po mszy świętej. Zapraszam osoby, które chciałyby włączyć się w odmawianie tej modlitwy. Szczególnie do Róż Żywego Różańca.

9. Polecam prasę katolicką:

10. Wszystkim życzę dobrego tygodnia i zdrowia. Pamiętajmy o modlitwie różańcowej w naszych rodzinach